Головна » 2018 » Грудень » 22 » Захист курсових робіт з дисципліни «Товарознавство»
10:17
Захист курсових робіт з дисципліни «Товарознавство»

    21 грудня в цикловій комісії економічних дисциплін відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Товарознавство» студентами 3-го курсу групи ТД16 спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

  Комісія у складі голови Святошенко О.О., голови ЦК, керівника курсової роботи, і членів Арістової О.М. і Барабонової О.В., викладачів циклової комісії, відмітили дуже високий рівень підготовки і виконання не лише самих курсових робіт, але і загальну підготовку студентів з профілюючої дисципліни «Товарознавство». Тому успішність і якість успішності захисту курсових робіт склали по 100% (п’ять студентів отримали оцінку «добре» і сім – оцінку «відмінно»). Такий результат став наслідком наполегливої і відповідальної праці керівника курсової роботи Святошенко О.О. та дисциплінованості і працелюбності студентів групи ТД16.

  Теми курсових робіт мають актуальний характер, об’єктами дослідження товарознавчої характеристики були обрані продовольчі товари різних груп, які реалізуються в торгівельній мережі міста Рубіжного та регіону, а тому курсові роботи мають і науковий характер.

  Комісія відмітила змістовні, професійно обґрунтовані і логічно-послідовні доповіді захисту курсових робіт студентів Завади Поліни, Санька Володимира, Гавриленко Кристини, Живаго Дар’ї, Сердюк Інни, Волкодав Анастасії і Кучмійчук Маргарити.

   Ми пишаємось вами – наші майбутні професійні зірочки!!!

 

Переглядів: 95 | Додав: Admin