Головна » 2018 » Червень » 25 » Захист Вітчизни – польові збори для дівчат
15:12
Захист Вітчизни – польові збори для дівчат

    На виконання вимог Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, Програми з предмету “Захист Вітчизни”, листа Міністерства освіти і науки України від 17 серпня 2016 року № 1/9-437 “Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах” та задля закріплення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках захисту Вітчизни з 11 по 22 червня 2018 року у  коледжі   відбулися навчально-польові збори, в яких взяли участь студенти І курсу  не тільки хлопці, а й дівчата

    Студентки активно і з великим інтересом вчилися надавати медичну допомогу із зупинки кровотечі, втрати дихання, непрямого масажу серця, штучного дихання, накладати пов’язки, вимірювати тиск, доглядати за літніми  тощо.

    13 червня 2018р у Всесвітній день донора студенти відвідали надзвичайно цікавий захід, який проводили студенти Луганського державного медичного університету за підтримки Червоного Хреста

     20 червня 2018р. свої знання з тактичної медицини презентував керівник Рубіжанської організації «Ніхто крім нас» Доброжан В.В.

    Упродовж проведення зборів кожна  навчальна група  продемонструвала добрі знання як у теоретичній, так і практичній підготовці. Результатом наполегливої праці викладачів фізичного виховання та захисту Вітчизни стало те, що їх вихованки всі завдання виконували кваліфіковано та отримали схвальні відгуки.

 

Переглядів: 337 | Додав: Admin