Головна » 2019 » Червень » 25 » Захист звітів з технологічної практики спеціальності «Харчові технології»
08:39
Захист звітів з технологічної практики спеціальності «Харчові технології»

   18, 24-25 червня 2019 року студенти груп ТХД18С та ТХД16 спеціальності «Харчові технології» захищали звіти з технологічної практики, яка згідно з навчальним планом проходила в закладах ресторанного господарства міста та регіону. Практика студентів є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки висококваліфікованих молодших спеціалістів в коледжі і проводиться на оснащених відповідним чином базах, які відповідають вимогам програм практики.

   Під час проходження практики студенти закріпили теоретичні знання практичними навичками, поглибили і вдосконалили прийоми приготування страв і кулінарних виробів, оволоділи робітничою професією кухаря 3-4 розрядів, набули вміння застосовувати ефективні форми і методи обслуговування населення.

    Керівники практики від підприємств міста та регіону висловили щиру подяку педагогічному колективу коледжу за якісну теоретичну та практичну підготовку студентів.

  Оцінювання захисту звітів студентів проводила комісія у складі: заступника директора з НВР Ковнір Л.І., викладачів спецдисциплін Погорєлової Л.М. та Лавриненко А.Є.

  Кращими були визнані роботи та захисти Тулєнцової Анастасії, Паніної Наталії, Волошиної Анастасії, Видренко Анастасії, Скиби Максима, Попової Яни, Костіцина Павла, Щербакової Дар’ї, Мансурової Анастасії, Бамбуляк Алесі, Бережної Діани.

 

Переглядів: 109 | Додав: Admin