Головна » 2020 » Вересень » 9 » Захист звітів з технологічної практики спеціальності «Виробництво харчової продукції»
07:08
Захист звітів з технологічної практики спеціальності «Виробництво харчової продукції»

     7-8  вересня 2020 року студенти групи ТХД17 та ТХД19С спеціальності «Виробництво харчової  продукції» захищали звіти з технологічної практики, яка згідно з навчальним планом проходила в закладах ресторанного господарства міста та регіону. Практика студентів є невід'ємною складовою частиною процесу підготовки висококваліфікованих молодших спеціалістів в коледжі і проводиться на оснащених відповідним чином базах, які відповідають вимогам програм практики.

    Під час проходження практики студенти закріпили теоретичні знання практичними навичками, поглибили і вдосконалили навички приготування страв і кулінарних виробів, оволоділи робітничою професією кухаря 3-4 розрядів, набули вміння застосовувати ефективні форми і методи обслуговування населення. Майбутні фахівці готували високо якісну продукцію та належно обслуговували, про що свідчать відгуки і оцінки роботи студентів зі сторони керівників закладів ресторанного господарства.

    Оцінювання захисту звітів студентів проводила комісія у складі:   заступника директора з  Ковнір Л.І., викладачів спецдисциплін Погорєлової Л.М.

 

Переглядів: 63 | Додав: Admin