Головна » 2019 » Лютий » 27 » Захист звітів з технологічної практики студентами групи ТД16
07:10
Захист звітів з технологічної практики студентами групи ТД16

     Практичне навчання в коледжі є дуже важливим елементом загальної підготовки кваліфікованих фахівців. З 21 січня по 22 лютого студенти випускної групи ТД16 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» проходили технологічну практику на торгівельних підприємствах міста Рубіжне і регіону.

     Торгівля – це сфера діяльності, яка виникла в дуже давні часи і буде існувати доти, доки буде існувати людство, тому що людські потреби безмежні і потребують постійного задоволення.

      Торгівля – це посередник між виробником і кінцевим споживачем. Міф про те, що в торгівлі може працювати будь яка людина без спеціальної освіти і підготовки давно розвіяний. Підприємці-власники торгівельних підприємств бажають наймати кваліфіковану робочу силу. А тому вони із задоволенням беруть на практику студентів коледжу, де студенти-практиканти оволодівають навичками роботи товарознавця, маючи вже кваліфікацію продавцю, яку вони отримала після проходження навчальної практики.

     26 лютого відбувся захист звітів з технологічної практики студентами групи ТД16. Всі студенти виконали програму практики в повному обсязі своєчасно підготували звіти до захисту. Комісія у складі Гореліка В.О., голови, директора коледжу, Святошенко О.О., члена комісії, керівника практики, голови ЦК і Барабонової О.В., члена комісії, викладача відмітили змістовні і логічно-послідовні доповіді студентів, які не лише проаналізували діяльність роботи 9-ти  баз практики, але і визначили недоліки та запропонували шляхи їх усунення.

    Успішність і якість захисту склали 100% (7 студентів отримали оцінку «відмінно» і 5 студентів – оцінку «добре»).  Комісія відмітила доповіді студентів Завади П., Живаго Д., Волкодав А., Гавриленко К., Сердюк І., Санько В., Кучмійчук М.

 

Переглядів: 97 | Додав: Admin