Головна » 2018 » Січень » 31 » Заходи до 75 річниці визволення м. Рубіжного від фашистських загарбників
18:46
Заходи до 75 річниці визволення м. Рубіжного від фашистських загарбників

   31 січня 1943р. м. Рубіжне було звільнено від фашистських загарбників. Цей день для всіх рубіжан є світлим і пам’ятним, він викликає гордість за народ, країну. Такі пам’ятні дати дають нам можливість побачити міць єдності народу проти однієї спільної біди. В коледжі пройшли заходи присвячені цій події. Редактори радіо «Голос коледжу» підготували радіогазету «Визволителям Рубіжного присвячується… ». Викладачі історії Мещеряков І.Ю. та Мещерякова Д.І. разом з учасниками клубу «Пам'ять» підготували та провели відеолекторій для студентів першого другого курсу «Герої нашого міста» та виставку стіннівок.

    Завідуюча бібліотеко Данько О.П. підготувала виставку періодичної літератури та провела лекцію для студентів групи МД16 «Вони захищали Батьківщину».

    Наші студенти поклали квіти біля пам’ятника загиблим воїнам, захисникам м.Рубіжного. Ми висловлюємо ветеранам слова безмежної вдячності й поваги, ми завжди залишимося перед ними в боргу за свободу і незалежність, за мирне небо над головою. Пам’ять про героїв-визволителів залишилася не тільки на пам’ятниках і обелісках – вона в серцях людей.

 

Переглядів: 223 | Додав: Admin