Головна » 2018 » Лютий » 21 » Заходи до Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні
07:29
Заходи до Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні

       Пам’ятний День Героїв Небесної Сотні встановлено указом Президента України Петра Порошенка № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» від 11 лютого 2015 року «з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України».       

          20 лютого в коледжі пройшли заходи до Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення памяті героїв Небесної Сотні.  Оформлено тематичний інформаційний стенд для студентів «Герої нашого часу з Донбасу». Завідуюча бібліотекою Данько О.П. підготувала виставку періодичної літератуи «Небесна сотня». Редактори радіо «Голос коледжу» підготували радіопрограму «Героїчні імена нової історії України». Викладачі першої пари провели в своїх групах уроки реквієм «Герої не вмирають» та провели хвилину мовчання. Проведено виховний захід у формі усного журналу «Зима, що нас змінила» з переглядом короткометражних фільмів та хроніки про події зими 2013 – 2014 років для студентів груп ТД16, ТПД17, ТД17, ТХД17, БСД16 та МД17. Відповідальні за проведення заходів Мещерякова Д.І. та Мещеряков І.Ю.

 

Переглядів: 382 | Додав: Admin