Головна » 2017 » Квітень » 7 » День відкритих дверей в РПК ЛНУ
16:18
День відкритих дверей в РПК ЛНУ

    Традиційно навесні ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» запрошує всіх мешканців міста і регіону до себе в гості.
     Так, у суботу 08.04.2017 р., в Рубіжанському політехнічному коледжі вже вкотре відбувся День відкритих дверей.
До навчального закладу завітали абітурієнти разом зі своїми батьками.
     Після перегляду фільму про особливості навчання в коледжі до гостей урочисто звернувся в.о. директора Михайло Михайлович Чумак. У своїй промові він подякував усім, хто прийшов до нашого навчального закладу, розповів про матеріально-технічну базу коледжу і побажав присутнім всього найкращого у майбутній співпраці з нами. Разом з тим Михайло Михайлович від імені трудового колективу висловив слова глибокої вдячності тим батькам, які самі колись були студентами нашого освітнього закладу і тепер привели вже своїх дітей до нас на навчання. Адже така довіра і наступність є показником сумлінної праці усього викладацького складу і адміністрації.
     Заступник директора з навчальної роботи Водолазська І.Г. звернула увагу на особливості вступної кампанії абітурієнтів у цьому році, проінформувала присутніх про роботу Приймальної комісії під головуванням відповідального секретаря Холодова О.А., ознайомила гостей коледжу з програмою Дня відкритих дверей і відповіла на всі питання дітей та батьків, які зібралися у фойє навчального корпусу.
     Надалі всі, хто зібрався у цей день в стінах Рубіжанського політехнічного коледжу мали можливість взяти участь в екскурсії по навчальному закладу, яку провели досвідчені  викладачі, і наочно переконатися у тому, що майбутнє навчання у ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» може бути якісним, приємним, а головне – результативним.

Переглядів: 309 | Додав: Admin