Головна » 2019 » Травень » 22 » Засідання англомовного гуртка «Smart Club»
06:06
Засідання англомовного гуртка «Smart Club»

     Викладачами іноземної мови Буряк Н.В., Котляр О.В., Куліш М.М. була організована і проведена зустріч з мешканцем Великої Британії  Ашлі Роффе.

     Тема зустрічі: «Англомовні країни світу». Студенти англомовного клубу «Smart Club» заздалегідь підготували цікаві питання містеру Ашлі Роффе.  Під час зустрічі вони  мали можливість поспілкуватися з гостем з Великої Британії, дізнатися цікаві факти про Британію, визначні місця,  життя людей, їх смаки і вподобання.

     Під час своєї розповіді британець Ашлі Роффе розповів студентам про свою родину, про своє рідне місто, яке дуже приваблює туристів своїм мальовничим краєвидом, про свою роботу, про свої смаки і вподобання щодо музики і кіно, відношення до спорту.  Містер Ашлі Роффе наголосив на тому, щоб бути успішною людиною, треба гарно вчитися і багато працювати.

     Містер Ашлі Роффе дуже любить подорожувати, особливо він не пропускає нагоди завітати до України. В нашому місті у Ашлі багато друзів, а Рубіжанський політехнічний коледж для нього як рідний дім. Містер Ашлі Роффе дуже любить спілкуватися зі студентами коледжу.

     Наші студенти не стоять на місті, вони прагнуть більшого, кращого, прагнуть вивчати нове, знайомитися з новими людьми з інших країн, удосконалювати свої знання з англійської, а наші викладачі залюбки їм в цьому допомагають.

     Дуже дякуємо нашому гостю з Великої Британії за цікаву розповідь про Британію, про її визначні місця, історію і за можливість нашим студентам поспілкуватися зі справжнім носієм англійської мови.

     Студентам коледжу було дуже цікаво познайомитися зі справжнім британцем, поспілкуватися з ним, дякуємо студентам клубу «Smart Club» за активну участь під час зустрічі з гостем з Великої Британії. Бажаємо їм і надалі поповнювати і збагачувати знання з англійської мови, спілкуватися з цікавими людьми і подорожувати світом.

Переглядів: 136 | Додав: Admin