Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Засідання клубу «Молодий рух»
08:55
Засідання клубу «Молодий рух»

     Молодь є головною рушійною силою сучасного суспільства та водночас – однією з найбільш вразливих категорій економічно-активного населення. Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства. Тому одним з перспективних напрямків залучення молоді в суспільні процеси країни є забезпечення її робочими місцями.

    Виходячи на ринок праці після закінчення навчання, молодь стикається з найбільшою проблемою – це реалізація свого трудового потенціалу. З кожним роком вимоги до робітників з боку роботодавців зростають, і молодим людям без стажу та досвіду роботи влаштуватись стає все складніше. Тому Рада студентського самоврядування коледжу підтримала пропозицію Рубіжанського міського центру зайнятості з організації клубу для студентської молоді.

   10 жовтня 2018 р. у коледжі відбулося перше засідання клубу «Молодий рух», на якому були присутні Нетреба С.А., заступник директора Рубіжанського міського центру зайнятості, Логвинчук В.Г., начальник відділу активної підтримки безробітних та Ковнір М.С., заступник начальника відділу активної підтримки безробітних, керівник клубу. Темою першого засідання була вибрана тема «Наше майбутнє у наших руках».

 

Переглядів: 64 | Додав: Admin