Головна » 2017 » Березень » 22 » Засідання профорієнтаційної ради
16:02
Засідання профорієнтаційної ради

      У середу 22 березня 2017 року, в аудиторії № 100 ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулося засідання Профорієнтаційної Ради.
     На засіданні обговорювались питання нового набору студентів на наступний 2017/18 навчальний рік, проблеми проведення профорієнтаційної роботи у школах міста й у регіоні в цілому, а також нагальні питання, зокрема, організація Дня відкритих дверей (або Дня Абітурієнта, як в інших навчальних закладах) найближчим часом.
     Головою Профорієнтаційної Ради – в.о. директора коледжу, Чумаком М.М., було наголошено про надзвичайну важливість роботи, спрямованої на набір студентів у цьому році з огляду на складну ситуацію з випускниками шкіл в регіоні.
     Заступник директора з навчальної роботи Водолазська І.Г. виступила з пропозицією активізувати профорієнтаційну роботу викладачів циклових комісій і працівників Рубіжанського політехнічного коледжу та всебічно сприяти популяризації нашого навчального закладу серед молоді.
     За підсумками роботи Профорієнтаційної Ради її члени ухвалили ряд пропозицій і рекомендацій щодо посилення профорієнтаційної діяльності у школах, гімназіях, ліцеях та училищах міста і регіону, а також програму проведення Дня відкритих дверей у стінах ВП «РПК ЛНУ».

 

Переглядів: 198 | Додав: Admin