Головна » 2020 » Листопад » 28 » «Збережи пам‘ять. Збережи правду!»
09:39
«Збережи пам‘ять. Збережи правду!»

     В Україні щороку у четверту суботу листопада вшановують пам‘ять жертв Голодоморів 1932-1933 років. Це були найчорніші часи в історії України, коли на долю нашого народу випав страшний голод, який забрав у могилу мільйони життів.

     В коледжі до скорботної дати проведені тематичні виставки  «Минуле стукає у наші серця» та  «Голодомор 1932-1933 р.р. в історії та літературі», на яких були представлені фото матеріали, підборки спогадів свідків тих страшних років, документальні матеріали і твори українських письменників та поетів.

     Данько О.П., завідувач бібліотеки, на годині спілкування розповіла студентам про страшні сторінки історії України,  зачитала розповіді свідків того страшного голодного лихоліття, що є достовірним джерелом правди про голодомор.

     Присутні вшанували закатованих голодом хвилиною мовчання. Зворушлива правда про трагічні події в історії українського народу торкнулася кожної душі.

     Щоб ніколи  не повторилися голодомори, ми повинні знати правду  і пам’ятати про них.

     Данько О.П. закликала вшанувати пам‘ять жертв Голодоморів разом з усім українським народом,  запаливши  свічку скорботи  28 листопада  о 16.00 год.

Запали свічку, згадай жертв Голодоморів 1932-1933 р.р.!

 

Переглядів: 108 | Додав: Admin