Головна » 2020 » Січень » 15 » Зимові канікули
07:52
Зимові канікули

     Цієї зими, на Різдво, ми з друзями відвідали старе місто Львів. Ми знаходились там всього три дні, але, запевняємо, ці миті запам'яталися нам на все життя.

   Перший день почався з екскурсії: ми відвідали багато історичних пам'яток та храмів. Крокуючи містом левів, вражалися місцевою архітектурою та все більш відчували святкову атмосферу старого міста.

    Другого дня вирушили у подорож в Карпати, на гірськолижний курорт "Захар Беркут". Саме тут ми познайомилися з захоплюючою зимовою атмосферою величних Карпатських гір: скуштували місцеві зігріваючі напої, піднялися підйомником на вершину гори та каталися на квадроциклах. Це було дуже круто! Після всіх цих гірських розваг наша група повернулася до Львову.

    Третій день був не менш насичений: ми поїхали на екскурсію до Личаківського кладовища, на якому було поховано дуже багато видатних людей, зокрема Іван Франко, Ольга Хоружинська та Соломія Крушельницька. Під час цієї екскурсії екскурсовод нам розповідала їхні історії життя та легенди. У другій половині дня ми вирушили до Львівської ратуші. Було важко підійматися на вершину вежі, ми пройшли усі 408 сходинок, але воно того було варто: зверху відкрилися захоплюючі види на старе місто.

    Увечері кожен з нас купив батькам подарунки, а вночі усі вже збиралися на поїзд додому. Ми були дуже щасливі. Старі вулички, незвичайні солодощі, запах львівської кави, холод Карпат та посиденьки з друзями вночі у хостелі - все це назавжди залишило приємні спогади в нашій пам'яті. Їхати додому було трохи сумно, але, ми впевнені, що в майбутньому повернемося до Львову у новій, не менш вражаючій подорожі!

Роман Козаченко

 

Переглядів: 146 | Додав: Admin