Головна » 2018 » Травень » 21 » Зірки РПК 2018
06:40
Зірки РПК 2018

    17 травня у коледжі відбувся щорічний підсумковий конкурс «Зірки РПК-2018», який визначив переможців у наступних номінаціях: «Відмінники», «Крок до науки», «Найкращі активісти», «Найкращі старости», «Найкращі в художній самодіяльності», «Найкращі студенти групи», «Найкраща кімната гуртожитку», «Найкраща група коледжу», «Дошка пошани», «Студент року».

    На святі вшановували тих, хто протягом всього навчального року наполегливо вчився, працював, займався спортом, брав участь у громадському, культурному, науковому житті коледжу.

   А команда творчо обдарованих студентів (Саленко Поліна, Гарбарчук Ангеліна, Крамаренко Олександра, Шаталін Владислав, Костіцин Павло, Анісіч Руслан, Моргун Данило, Пасічник Данило, Волошина Анастасія, Паніна Наталя, Качура Ольга, Щербакова Дар‘я, Соболь Дар‘я, Солошенко Ангеліна, Недбайло Софія, Сосницький Владислав, Шеремет Анастасія, Швед Поліна) підготувала яскраві номери і дарувала їх всім присутнім у залі.

 

 

 

  А хто став переможцями в номінаціях, кого нагородили грамотами, кого вшановували на святі, зможе чітко відповісти наказ РПК від 17 травня 2018 року.

За підсумками конкурсу «Зірки РПК - 2018»:

1. ВИЗНАТИ найкращими старостами 2017-2018 навчального року і нагородити грамотами студентів:

  1. МАЖУГУ Олену Володимирівну                             група ТСД15
  2. ШВЕД Поліну Ігорівну                                            група ЕПД16
  3. СУХОРУТЧЕНКО Анну Петрівну                         група БД16
  4. ГРИГОР»ЄВА Владислава Руслановича               група ЕД16
  5. ЖуковА Дениса Вадимовича                               група ЕД15Б
  6. ТИХОГО Андрія Романовича                                 група МД17
  7. ЄфімцевА Дмитра Олександровича                  група РАД15

 

 

2. ВИЗНАТИ переможцями у номінації «Крок до науки» і нагородити грамотами:      

  1. ПРИЗА Романа Сергійовича                                     група МД16
  2. ЦИБУЛЮ       Іллю Сергійовича                               група ЕД15А
  3. МІНАЙЛЕНКО Анну Сергіївну                                група ЕПД16
  4. БРОВАРА Олександра Євгеновича                          група ТПД17
  5. ЄРМОЛЕНКА Івана Михайловича                          група МД17
  6. ШЕСТОПАЛОВА Владислава Ігоровича               група ЕПД16
  7. ШАРИГІНА Кирилу Сергійовича                           група МД16
  8. КРЕКОТЕНЯ Івана Олександровича                     група МД16
  9. КОВТУНА Дмитра Володимировича                    група МД15А
  10.  КОЗАЦЬКОГ Іллю Петровича                             група МД15А
  11. КОРЖАНЄВСЬКОГО Богдана Олександрович   група МД15А
  12.  БІЛОІВАНЕНКА Дмитра Олександровича        група КД15

 

3. ВИЗНАТИ переможцями у номінації «Найкраща кімната гуртожитку» і нагородити перехідним вимпелом студентів кімнати №507 :

1. КУЧМУ Вікторію Юріївну

2. Д‘ЯКОНОВУ Ліку Дмитрівну

3. ЛІВАШОВУ Христину Миколаївну

4. РИСЕНКО Інну Юріївну

4. ВИЗНАТИ переможцями у номінації «Найкращі у художній самодіяльності» і нагородити грамотами:

  1. ШЕВЕЛЄВА Олексія Вячеславовича                      група ЕД16
  2. МоргунА Данилу Вікторовича                             група КД16
  3. ВолошинУ Анастасію Григорівну                     група ТХД16
  4. ЛіснУ Анастасію Миколаївну                               група ЕПД16
  5. ЩербаковУ Дар’ю Вячеславівну                        група ТХД16
  6. ПАСІЧНИКА Данилу Сергійовича                         група РАД16
  7. КУЧМУ Вікторію Юріївну                                     група ЕПД17
  8. СОЛДАТОВУ Олександру Вікторівну                   група БД17
  9. ПІМЕНОВУ Євгенію Павлівну                               група ЕПД17
  10. КРАМАРЕНКО Олександру Павлівну                    група БД17
  11. СОБОЛЬ Дар’ю  Ігорівну                                        група БД17
  12. ГАРБАРЧУК Ангеліну Дмитрівну                          група БД17
  13. ПАРФЬОНОВУ Катерину Сергіївну                     група БД17
  14. КОСТІЦИНА  Павла Сергійовича                         група ТХД16
  15. МЕЛЬНИЧУК Дар’ю Олегівну                             група ТХД16
  16. КАЧУРУ Ольгу Володимирівну                             група ТХД16
  17. АЛЬОШИНУ Тетяну Валеріївну                          група БД17
  18. СОЛОШЕНКО Ангеліну Анатоліївну                  група ТХД17
  19. СМАЛІЯ Костянтина Олексійовича                   група ЕД16                 
  20. ШЕРЕМЕТ Анастасію Андріївна                        група КД17       
  21. ПАЛАГУТУ Д‘арью Геннадіївну                          група ТХД17

 

6. ВИЗНАТИ переможцями у номінації «Найкращі студенти групи» і нагородити грамотами:        

  1. РОМАНЕНКО Юлію Олександрівну                      група ТХД17
  2. Д»ЯКОНОВУ Ліку Дмитрівну                                група БСД17
  3. СИБІНУ Вікторію Олексіївну                                група ЕПД17
  4. САЛЄНКО Поліну Вікторівну                                група ЕПД17
  5. КУРІННОГО Олександра Олексійовича               група МД16
  6. КАЛЮЖНУ Юлію Сергіївнау                                група ТХД17
  7. СМАЛІЯ Валерія Сергійович                                 група РАД16
  8. СОСНИЦЬКОГО Владислава Олександрович     група ЕД16
  9. СЄРІКОВУ Вікторію Григорівну                          група ТСД16
  10. БОНДАРЕНКА Богдана Євгеновича                    група РАД15
  11. БІЛОУСА Данила Сергійовича                             група МД17
  12. АРНАУТОВА Дмитра Павловича                        група ЕД17
  13. ШАТАЛІНА Владислава Віталійовича                група РАД17
  14. ПАЩУК Ангеліну Андріївну                                 група КД16
  15. КОВАЛЕНКА  Олексія Анатолійовича               група КД15
  16. СКАРГУ Вікторію Ігорівну                                 група КД17                 
  17. МартинецЯ Віктора Олександровича            група ЕД15Б
  18. Зубко Ганну Сергіївну                                        група ТСД15
  19. КРОВЯКОВА Іллю Андрійовича                          група ЕД16
  20. МІЛАША Владислава Дмитровича                    група ЕД16

 

7. ВИЗНАТИ найкращими активістами 2017-2018 навчального року і нагородити грамотами:

  1. КАРДАШОВА Микиту Андрійовича                        група КД16
  2. БЕРЕЗАН Яну Костянтинівну                                 група КД16       
  3. ЄВДОКИМОВУ Катерину Сергіївну                      група ЕПД16
  4. Галащенко Наталю Ахтам-Шахівну               група ЕД17

 

8. ВИЗНАТИ переможцями в номінації «Відмінники» за результатами 2017-2018 навчального року та нагородити грамотами наступних студентів:

  1.  ГОНЧАРОВА Олексія Олександровича                    група БСД15
  2. Недбайло Софію Романівну                                  група ТХД16
  3. СЕРДЮК Ірину Сергіївну                                          група ТХД15
  4. СОСНИЦЬКОГО Владислава Олександровича      група ЕД16
  5. ТЮЛЄНЄВУ Катерину Олегівну                            група КД15

 

9. ЗАНЕСТИ на Дошку Пошани Рубіжанського політехнічного коледжу відмінників навчання, активних учасників у культурному, спортивному та громадському житті коледжу у 2017-2018 навчальному році:

  1. ТЮЛЄНЄВУ Катерину Олегівну                          група КД15
  2. ТУЛЕНЦОВУ Анастасію Олександрівну             група ТХД16
  3. СОСНИЦЬКОГО Владислава Олександрович     група ЕД16
  4. ПАНІНУ Наталю Ігорівну                                     група ТХД16
  5. МажугУ Олену Володимирівну                           група ТСД15
  6. Зубко Ганну Сергіївну                                          група ТСД15
  7. ГОНЧАРОВА Олексія Олександровича                група БСД15
  8. Недбайло Софію Романівну                              група ТХД16
  9. СЕРДЮК Ірину Сергіївну                                      група ТХД15
  10. МАРТИНЕЦЯ Віктора Олександровича              група ЕД15Б     
  11. СЄРІКОВУ Вікторію Григорівну                          група ТСД16
  12. МОРГУНА Данилу Вікторовича                           група КД16
  13. ШАТАЛІНА Владислава Віталійовича                 група РАД17
  14. ШВЕД Поліну Ігорівнау                                         група ЕПД17

 

11. ВИЗНАТИ «Найактивнішими групами на курсі» у 2017-2018 навчальному році:

                          1 місце               2 місце                  3 місце

1 курс               ЕД17              ТПД17, ТД17           МД17 

2 курс               ТХД16                 ЕД16                   КД16

3 курс        ТСД15, ТПД15          КД15                   РАД15

 

12 ВИЗНАТИ переможцем номінації «Найкраща група коледжу» і володарем перехідного вимпелу у 2017-2018 навчальному році:

         Групу ТХД16, куратор Усачова О.М.

 

13. ВИЗНАТИ переможцем головної номінації конкурсу «Зірки РПК – 2018» - «Студент 2018 року»:

ТУЛЕНЦОВУ Анастасію Олександрівну                група ТХД16

ПАНІНУ Наталю Ігорівну                                       група ТХД16

 

Директор                                                                              В.О. Горелік

Переглядів: 181 | Додав: Admin