1
Головна » 2020 » Листопад » 25 » Зупинимо насильство разом!
16:35
Зупинимо насильство разом!

     25 листопада людська спільнота відзначає Міжнародний день боротьби з ліквідацією насильства над жінками. Подолання проблем ґендерного насильства є серйозним викликом для українського суспільства. До цієї теми педагоги коледжу завжди ставились відповідально, намагаючись сформувати у молодіжному середовищі цивілізований погляд на це потворне явище.

     З метою реалізації державної політики з питань запобігання та протидії насильству й  торгівлі людьми з початку 2020-2021 навчального року для здобувачів освіти проведено ряд заходів.

     Проведено інформаційний лекторій  з запобігання домашнього насильства та торгівлі людьми  під гаслом «Зупинимо насильство разом!».

     Серед здобувачів освіти коледжу розповсюджені інформаційні матеріали з питань  запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми щодо державних установ, куди людина може звернутися у складних ситуаціях. Студенти дізналися, які існують державні установи, де особистість, зазнавши насильство, може отримати юридичний захист і на час вирішення проблеми мати тимчасовий дах і матеріальну підтримку.

     Оформлено інформаційний стенд загального користування з матеріалами щодо державної законодавчої політики та реальної допомоги зазнавшим насильство.

     Психологічною службою коледжу розроблено і проводяться  профілактичні заходи, які допомагають молоді розібратися у витоках домашнього насильства і зрозуміти шляхи подолання та протидії такому ганебному ставленню до людини.

 

Переглядів: 87 | Додав: Admin