Головна » 2017 » Листопад » 16 » Зустріч студентів ІІ курсу з інспектором Рубіжанського міського відділу з питань пробації
18:54
Зустріч студентів ІІ курсу з інспектором Рубіжанського міського відділу з питань пробації

      15 листопада в аудиторії №70 відбулася зустріч студентів ІІ курсу з інспектором Рубіжанського міського відділу з питань пробації Сараєвим В.Е. Основне завдання відділу пробації – захистити суспільство від повторних злочинів. Інспектор розповів студентам про напрями роботи відділу, статистику щодо неповнолітніх злочинців в місті і застеріг дітей щодо скоєння злочинів.

 
    В приміщенні актової зали студенти І курсу прослухали лекцію Якуніна І.М. "Торгівля людьми". Торгівля людьми у сучасному світі є одним із найбрутальніших масових порушень прав і свобод людини. Суспільна загроза торгівлі людьми, як надзвичайно небезпечного злочину, полягає в посяганні на невід’ємні права людини – право на повагу, на свободу та особисту недоторканність, свободу пересування і вільний вибір місця проживання, а інколи і право на життя. Торгівля людьми становить значну суспільну небезпеку для жінок, чоловіків і дітей, яких використовують з метою жебракування, сексуальної експлуатації та залучення до інших незаконних видів діяльності, які принижують честь та гідність людини.

 

Організатор викладач Мещерякова Дар’я Ігорівна.
Переглядів: 210 | Додав: Admin