Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Зустріч з заступником Міністра молоді та спорту України Яремой Олександром Йосиповичом
07:22
Зустріч з заступником Міністра молоді та спорту України Яремой Олександром Йосиповичом

     9 жовтня в місті Северодонецьку відбулася тепла й приємна зустріч з привітливою та дуже товариською людиною , а саме з заступником Міністра молоді та спорту України Яремой Олександром Йосиповичом! На зустрічі були присутні представники молодіжних організацій коледжів , шкіл, інститутів та університетів Луганської області. Наш коледж не був винятком .

    Олександр Ярема вів річ про Молодіжні центри, які відкриваються у різних містах нашої області і які дозволять молоді раціонально і з користю використовувати свій час, виявляти всі свої приховані таланти, відпочити в компанії однолітків, дізнатися останні новини в галузі науки, моди, шоу-бізнесу. Центри будуть організовувати культурний відпочинок і різноманітну діяльність молоді у вільний час, щоб у кожного з‘явилася можливість освоїти сучасні способи використання вільного часу і стати цікавою, корисною і активною людиною.

    Він вважає, що молодь - це майбутнє нашої держави, а яким воно буде, залежить від нас. Зустріч проходила в вільному форматі. Хто бажав, мав змогу задати свої запитання й отримати швидку та чітку відповідь . Також він розповів про співпрацю України з ООН, як наша країна розвивається після відкриття нового шляху , а саме шляху у Євросоюз.

   Під кінець зустрічі Олександру Яремі було вручено подарунки. Всі присутні зробили спільне фото на пам’ять .

   На зустрічі від коледжу були присутні голова студентського самоврядування Коваленко О.А., студент групи КД15, та голова радіовузлу коледжу Моргун Данило, студент групи КД16

 

Переглядів: 192 | Додав: Admin