Головна » 2016 » Жовтень » 31 » Звіт циклової комісії загальнотехнічних та спеціальних дисциплін
11:39
Звіт циклової комісії загальнотехнічних та спеціальних дисциплін

        В період з 24.10.2016 по 28.10.2016 р. у коледжі було проведено тиждень циклової комісії загальнотехнічних та  спецмеханічних дисциплін.

        Протягом всього тижня для студентів - механіків  викладачами комісії було оформлено стенд комісії та організовані розважально-пізнавальні заходи.

        26.10.16  традиційно відбулося посвячення першокурсників – гр. МД16 у механіки. Студентів привітали голова ЦК Андропова Л.Л. та провідні викладачі комісії: Холод М.А. та Чередніченко А.В.  Був представлений фільм  про буденне навчання механіків в коледжі, кращі механіки - випускники коледжу. Проведено змагання в силі та кмітливості студентів,

 

в конкурсах  прийняли участь дві команди «Болти» та «Ключі». Перемогла  команда  «Болти». Усі першокурсники отримали пам’ятні призи та  солодощі.

 

     27.10.16 Особливий інтерес викликав  у студентіверудит шоу «Самий розумний механік», який пройшов  серед студентів другого курсу (гр.МД15А, МД15Б). Студенти  групи гр.МД15А проявили свої інтелектуалі здібності та перемогли. Усі учасники  отримали солодкі призи.

     27.10.16  Фіналом був  конкурс « Кращий механік» серед студентів третього курсу (гр. МД14А, МД14Б), де вони проявили свої професійні здібності. В нелегкій боротьбі перемогла команда групи МД14Б. Усі переможці отримали солодкі призи.

Матеріали проведених заходів комісії  «Професія механік» представлені на сайті коледжу.

Переглядів: 149 | Додав: Admin