Головна » 2017 » Листопад » 6 » Звіт тижня циклової комісії загальнотехнічних та спецмеханічних дисциплін
12:50
Звіт тижня циклової комісії загальнотехнічних та спецмеханічних дисциплін

      В період з 30.10.2017 по 03.11.2017 р. у коледжі було проведено тиждень циклової комісії загальнотехнічних та спецмеханічних дисциплін.

     Протягом всього тижня для студентів - механіків викладачами комісії було оформлено стенд комісії та організовані розважально-пізнавальні заходи.

        01.11.17 відбулося традиційне посвячення першокурсників – гр. МД17 у механіки. Студентів привітали голова ЦК Андропова Л.Л. та провідні викладачі комісії: Холод М.А. та Чередніченко А.В.. Був представлений фільм про буденне навчання механіків в коледжі, кращі механіки - випускники коледжу. Проведено змагання в силі та кмітливості студентів, в конкурсах прийняли участь дві команди «Молоточки» та «Шайбочки». Перемогла команда «Молоточки». Усі першокурсники отримали пам’ятні призи та солодощі.

    02.11.17 Особливий інтерес викликав у студентів ерудит шоу «Самий розумний механік», який пройшов серед студентів другого курсу (гр.МД16). В змаганні прийняли участь дві команди «Болти» та «Колінчастий вал». Команди проявили свої інтелектуалі здібності та перемогла команда «Болти». Усі учасники отримали солодкі призи.

      02.11.17 В конкурсі рефератів серед студентів другого та третього курсів переміг Кривенко Владислав (МД15Б).

     03.11.17 Фіналом був конкурс «Кращий механік» серед студентів третього курсу (гр. МД15А, МД15Б), де вони проявили свої професійні здібності. В нелегкій боротьбі перемогла команда групи МД15А. Усі переможці отримали солодкі призи.

 

Переглядів: 273 | Додав: Admin