Головна » Статті » Циклові комісії » ЦК будівельних дисциплін

Тиждень циклової комісії будівельних дисциплін 2012/2013 н.р.
З 3 по 7 грудня 2012 року вперше в коледжі пройшов тиждень циклової комісії будівельних дисциплін. Від імені циклової комісії нам би хотілося подякувати студентам груп БСД 10 (куратор Носова Наталія Миколаївна), БСД 11 (куратор Прийма Вікторія Валеріївна) і БСД 12 (куратор Федотова Оксана Володимирівна) за активну участь у заходах, які проводилися в рамках тижня комісії . Спасибі велике! А які ж саме заходи чекали на студентів –будівельників. Для студентів 3 курсу був проведений конкурс рефератів з тем «Новітні геодезичні пристрої» та «Новинки будівельної техніки». Переможцем конкурсу журі одностайно визначило студентку групи БСД 10 Юрковську Анастасію. Також дуже хвилюючим був для третьокурсників і перший в їх студентському житті захист курсового проекту з дисципліни «Будівельні конструкції»(керівник Носова Н.М.).  Попре всі хвилювання члени  комісії з приймання курсового проекту відмітили дуже якісну підготовку студентів. Про це свідчать і оцінки отримані під час захисту курсового проекту – 8 «п’ятірок», 9 «четвірок» і лише 3 «трійки».
Бажаємо групі БСД 10 подальших успіхів у навчанні! Студентів 1 курсу циклова комісія запросила на низку заходів: «Конкурс стіннівок «Ми будівельники!» ( до речі у цьому конкурсі саме група 1 курсу БСД 12 стала переможцем),  екскурсія «Будівлі рідного міста», «Посвята у будівельники», «Конкурс архітекторів», «Шпалерний дизайнер» тощо. 
Підведення підсумків тижня комісії пройшло дуже цікаво – студенти груп БСД 10 та БСД 11 підготували яскраву казкову  виставу про життя будівельників. Усі переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Категорія: ЦК будівельних дисциплін | Додав: Admin (01.02.2013)
Переглядів: 741 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]