Головна » Статті » Циклові комісії » ЦК економічних дисциплін

Конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді
    19 грудня 2013 року циклова комісія економічних дисциплін традиційно проводила І етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Активну участь в конкурсі прийняли студенти 3-го курсу групи ТД11 спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність». Така активність студентів пояснюється їх майбутнім фахом. Майбутні товарознавці-комерсанти повинні не тільки бути обізнаними щодо споживних властивостей, оцінки якості, асортименту, умов і термінів зберігання товарів, правил їх продажу, але вміти організовувати і вести власний бізнес.
     В конкурсі прийняло участь 12 студентів. Учасники запропонували організувати бізнес у різних сферах: роздрібній торгівлі спідньої білизни, дитячих товарів, фірмового одягу, постільного приладдя; салону вечірніх та весільних суконь; медичному обслуговуванні; громадському харчуванні і виробництві кондитерських виробів. Кожний учасник представив свій проект у вигляді комп’ютерної презентації.
     Члени журі – викладачі ЦК Святошенко О.О. і Гончарова Т.Ю. відмітили добрий рівень самостійної підготовки студентів. Кожний проект мав свої переваги і недоліки. Але одностайно перемогу було віддано бізнес-плану студентки Мазур Альони, яка запропонувала відкрити магазин спідньої білизни. Цей бізнес-план був визнаний найреальнішим і економічно вигідним.


Категорія: ЦК економічних дисциплін | Додав: yulyya (16.03.2014)
Переглядів: 509 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]