Головна » Статті » Циклові комісії » ЦК економічних дисциплін

Зустріч студентів коледжу з викладачами і завідувачем кафедри Луганського національного університету імені Тараса Шевченка
     5 березня 2014 року відбулась чергова зустріч студентів коледжу 2-го і 3-го курсів спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» з викладачами і завідувачем кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів Інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.
     Зустріч пройшла в рамках співробітництва циклової комісії економічних дисциплін коледжу і кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів та в рамках профорієнтаційної роботи. Завідувач кафедри Бідаш В.І. розповів студентам про місію кафедри, її висококваліфікований викладацький склад, матеріально-технічну базу, інформаційне забезпечення, що дає можливість на високому рівні проводити підготовку майбутніх фахівців. Наголосив про наявність на кафедрі  сучасної науково-дослідної бази, практичному навчанні, в тому числі і закордонному.
     Доцент кафедри Сєногонова Л.І. ознайомила студентів зі спеціальностями, за якими навчають студентів на кафедрі, освітньо-кваліфікаційними рівнями навчання, термінами і формами навчання.
Викладачі і завідувач кафедрою відповіли на багато чисельні запитання зацікавлених студентів і запросили їх 15 березня на «День відкритих дверей» до Університету.
Категорія: ЦК економічних дисциплін | Додав: yulyya (16.03.2014)
Переглядів: 558 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]