Головна » Статті » Циклові комісії » ЦК гуманітарних дисциплін

Підсумки позааудиторної роботи за 2015-2016 н.р

Зведена відомість  участі груп і студентів у позааудиторнрх заходах

ЦК гуманітарних дисциплін

у 2015- 2016 навчальному році

 

Назва заходу

Відповідальний викладач

Групи, які прийняли участь у заході

Кіл-ть

студ.

1.

Рушникова хода (Всеукраїнська акція «Рушник єднання»)

Бєлякова Я.В.

КД14, КД15, МД14А, БД14, МД13А,ЕД14А

15

2.

Театралізована мініатюра «Ми – нащадки славного козацького роду!».

Бєлякова Я.В.

МД13А, МД14А, РАД14, ЕД14

6

3.

І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

БєляковаЯ.В.

Григор’єва Н.В.

Гурин Н.А.

Сковпін Є.В.

Прилєпська М.В.

І та ІІ курси

24

4.

Акція «Говорімо українською мовою!»

БєляковаЯ.В.

Григор’єва Н.В.

Гурин Н.А.

Сковпін Є.В.

 

І та ІІ курси

 

5.

Радіодиктант національної єдності

БєляковаЯ.В.

Григор’єва Н.В.

Гурин Н.А.

 

І та ІІ курси

48

6.   

Конкурс стіннівок «Мово моя, найкраща в світі!»

 

БєляковаЯ.В.

Григор’єва Н.В.

Гурин Н.А.

 

І та ІІ курси

23

7.

Відкрита година спілкування: «Передамо нащадкам наш скарб- рідну мову!»

Григор’єва Н.В.

 

ТХД15, БД15, ТСД15, ТПД15

12

8

Виставка рушників та національного українського одягу «Рушник вишиваний – на щастя, на долю...»

БєляковаЯ.В.

Григор’єва Н.В.

Гурин Н.А.

Іта ІІ курси

10

9.

І етап Міжнародного  конкурсу з української мови імені П.Яцика

БєляковаЯ.В.

Григор’єва Н.В.

Гурин Н.А.

Сковпін Є.В.

 

І та ІІ курси

18

10.

Засідання клубу «Толерантність».  Зустріч зі студентами Луганського національного медичного університету із Лесото (Африка) та Індії

Александрова Т.Є,

Куліш М.М., Буряк Н.В

І - ІІ курси

16

11.

Засідання клубу «Толерантність» онлайн-конференція з молоддю Німеччини

Александрова Т.Є,

Куліш М.М., Буряк Н.В.

ІІ курс

21

12.

Круглий стіл «Життя молоді Британії та її пріоритети»

Александрова Т.Є,

Куліш М.М., Буряк Н.В.

ІІ курси

15

15.

Олімпіада з англійської мови

Александрова Т.Є,

Куліш М.М., Буряк Н.В.

І-ІІ курси

 

16.

Обласні етапи XVI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика  та  VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка у м. Сєвєродонецьк.

 

Бєлякова Я.В.

І-ІІ курси

5

17

Конкурс стіннівок «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» ( до Шевченківського дня)

БєляковаЯ.В.

Григор’єва Н.В.

Гурин Н.А.

 

І-ІІ курси

18

18

Літературний квест «Шляхами Тараса»

БєляковаЯ.В.

Григор’єва Н.В.

Гурин Н.А.

Сковпін Є.В.,

Ляхова Л.В.

І курс ( 9 команд)

45

19

День вишиванки

БєляковаЯ.В., Ляхова Л.В., Прилєпська М.В., Прилєпська С.І.

І-ІІІ курси

 

20

Конференція «Сучасний англомовний світ»

Александрова Т.Є,

Куліш М.М., Буряк Н.В.

ІІ-ІІІкурси

10

21

Наукова лабораторія «Світ сучасної поезії»

Бєлякова Я.В., Гурин Н.В., Григор’єва Н.В.

ІІ курс

25

 

Результати олімпіад, конференцій, конкурсів, захистів рефератів та ін.

(звіт)

Назва заходу

П.І.Б. переможців

Курс

Група

Зайня-

те

місце

1.

І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Зубко Ганна

Гончаров Олексій

Мірошніченко Любов

 

Липка Валерій та Ліннік Олександр

Сіроштан Руслан

Мамець Тетяна

І

 

 

ІІ

ТСД15

ТПД15

БД15

 

КД14

 

МД14А

ТСД14

 

І

ІІ

ІІІ

 

І

 

ІІ

ІІІ

2

Радіодиктант національної єдності

Шевченко Віталій

ІІ

КД14

І

 

3

Единий  конкурсний диктант

Гончаров Олексій

І

ТПД15

І

 

4

Конкурс стіннівок «Мово моя, найкраща в світі!»

 

Семениста Катерина та Бахмет Ангеліна

 

Єфімцева Анастасія та

Муравйова Анастасія

ІІ

 

 

 

І

КД14

 

 

 

ТХД15

    І

 

 

 

    І

5

І етап Міжнародного  конкурсу з української мови імені П.Яцика

Тюлєнєва Катерина

Зубко Ганна

Гончаров Олексій

І

І

І

КД15

ТСД15

ТПД15

І

ІІ

ІІІ

6

Олімпіада з англійської мови І курс

 

Коваленко Олексій

Крютченко Микита

Мірошниченко Любов

І

І

І

КД15

КД15

БД15

І

ІІ

ІІІ

7

Олімпіада з англійської мови ІІ курс

 

Ліннік Олександр

Стрельцов Максим

Заяц Артем 

Ковтун Артем 

ІІ

ІІ

ІІ

ІІ

КД14

ТХД14

ЕД14А

РАД14

І

ІІ

ІІІ

ІІІ

8

Олімпіада з англійської мови ІІІ курс

 

Сомонов Ярослав 

Нємченко Ірина  Святошенко Любомир 

Федорченко Віктор 

 Мєрєнков Андрей 

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

РАД13

ТД13

ТД13

МД13

ЕД13

І

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

9.

Літературний квест «Шляхами Тараса»

команда групи МД15Б, команда групи ЕПД15,

команда група КД15.

 

І

І

І

МД15Б

ЕПД15

КД15

І

ІІ

ІІІ

10

Конференція «Сучасний англомовний світ»

Дмитрієв Тимофій

Стеценко Євгенія

Ліннік Олександр

ІІІ

ІІІ

ІІ

РАД13

ЕПД13

КД14

І

ІІ

ІІІ

11

Наукова лабораторія «Світ сучасної поезії»

Мамець Тетяна

Семениста Катерина

Востріков Євген

ІІ

ІІ

ІІ

ТСД14

КД14

ТХД14

І

ІІ

ІІІ

Категорія: ЦК гуманітарних дисциплін | Додав: Admin (09.09.2016)
Переглядів: 78 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]