Головна » Статті » Циклові комісії » ЦК спецелектротехнічних дисциплін

Тиждень циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін 2011-2012н.р.

З 03.10.2011  по 07.10.2011р. в нашому навчальному закладі проходив тиждень комісії електротехнічних дисциплін.

На засіданні комісії  27.09.2011р. були розглянуті пропозиції по проведенню заходів на тиждень комісії та затверджений план роботи.

В перший день була організована виставка стіннівок в вестибюлі коледжу та проведені екскурсії зі студентами-електриками  першого курсу по кабінетам та лабораторіям  «Системи керування електричним приводом», «Електробезпека», «Теоретичні основи  електротехніки», «Електричні машини».Викладачи Стьопенко П.В.,  Рощіна Т.О., Руда О.О. ознайомили студентів з електрообладнанням кабінетів та лабораторій.

В бібліотеці  коледжу була організована виставка літератури та рефератів на тему «Проблеми  енергетики».

04.10.2011р. була організована навчальна екскурсія на головну електричну підстанцію  трубного заводу з групами студентів ЕД11С, ЕД10Б, ЕД08Б, де студентів  ознайомили з енергогосподарством підприємства Екскурсію провів головний енергетик трубного заводу  Юр’єв Олександр Олександрович.

06.10.2011р. була організована навчальна екскурсія на головну міську електричну підстанцію  «Рубіжне» з групами студентів ЕД10А, ЕД10Б.  До проведення цієї екскурсії був залучений начальник підстанції  «Рубіжне» Романенко М.П. Студенти були ознайомлені зі схемами електропостачання, обладнанням підстанції та новітнім електрообладнанням – елегазові вимикачи та самонесучі ізолюючі проводи.

Сред груп четвертого курсу ЕД08А, ЕД08Б проведена вікторина  «Історія енергетики»,  а на підсумок тижня  викладач  Руда О.О. провела відкритий урок  в лабораторії  «Теоретичні основи електротехніки»  на тему «Послідовне та  паралельне з’єднання елементів електричних кіл».

При підведенні підсумків тижня комісії були відзначені групи ЕД11А, ЕД08А за найкращу стіннівку, а студенти Борщов М.Є.(гр.ЕД08А),  Губєнов А.О. (гр.ЕД08ВБ),  Зіновий І.К. (гр.ЕД08А) -   за активну участь у вікторині «Історія електроенергетики».


Категорія: ЦК спецелектротехнічних дисциплін | Додав: Admin (06.02.2013)
Переглядів: 693 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]