Головна » Статті » Циклові комісії » ЦК спецелектротехнічних дисциплін

Тиждень циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін 2017

     З 20 по 24 березня в коледжі пройшов тиждень циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін, на протязі якого викладачі комісії організували та провели цікаві заходи, олімпіади та конкурси.
     20  березня  - Викладач Денисенко В.М. провела відкрите заняття з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» на тему «Розрахунок електричних кіл змінного струму». Особлива увага на семінарському занятті була приділена зв'язку теми заняття з подальшим вивченням спеціальних електротехнічних дисциплін та використанням знань та вмінь в майбутній професії.
     21  березня відбулася олімпіада по дисципліні «Теоретичні основи електротехніки». В заході прийняли участь десять студентів, які навчаються на другому курсі за спеціальністю  5.05070104 „Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд”.
     Результати проведеної олімпіади:

  • 1 місце – Грицай Євген (група ЕД15А)
  • 2 місце – Мартинець Віктор (група ЕД15Б)
  • 3 місце – Домніч Руслан (група ЕД15А)

     22 березня викладачем Синицею В.Л. було проведено виховне заняття для студентів 3 курсу (групи ЕД14А, ЕД14Б) на тему «Енергозбереження в побуті». Викладач розповів студентам про заходи, які можна вжити дома, щодо економії електроенергії.  Валерій Леонідович пояснив, яким чином витрати на електрику в домогосподарстві можуть бути значно знижені, якщо дотримуватися декількох правил і трохи оновити технологічну базу.
    23 березня в лабораторії спеціальних електротехнічних дисциплін була представлена виставка кружка технічної майстерності (керівники Стьопенко П.В., Гриценко Ю.Д., Нікітін С.Є.). На ній були представлені стенди, які розробили студенти під керівництвом викладачів, для подальшого використання в навчальному процесі на лабораторних та практичних заняттях зі спеціальних електротехнічних дисциплін. Викладачі провели студентів другого курсу по електротехнічним лабораторіям, та розповіли які практичні навички вони зможуть отримати в коледжі.
     24 березня проходив конкурс професійної майстерності «Моя професія електрик» для студентів груп ЕД14А, ЕД14Б. Конкурс складався з теоретичної та практичної частини. Студентам треба було відповісти на питання з дисциплін професійно-практичного циклу, набравши максимальну кількість балів. Конкурс оцінювало вимогливе журі – викладачі Гриценко Ю.Д., Нікітін С.Є.
     Практична частина конкурсу заключалася в обстеженні, діагностикі  та ремонті комутаційної апаратури. При оцінювання конкурсу журі враховувало виробничі знання, професійні навички, виробничу культуру.
     За результатами конкурсу місця розподілили наступним чином:

  • 1 місце – Левицький Сергій (група ЕД12а);
  • 2 місце – Заяць Артем  (група ЕД12а);
  • 3 місце – Соколовський Дмитро (група ЕД12а).

 

Категорія: ЦК спецелектротехнічних дисциплін | Додав: Admin (11.10.2017)
Переглядів: 135 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]