Головна » Статті » Викладачам » Методична рада

Засідання методичної ради 23.05.2017р.

    23 травня 2017 року відбулося засідання методичної ради.

   З першого питання виступили голови випускових циклових комісій, які доповіли про підсумки переддипломної практики та хід дипломування. Інформація голів була прийнята до відома та робота циклових комісій визнана задовільною.

    Про результати участі студентів в коледжному етапі олімпіад з предметів, дисциплін та олімпіад зі спеціальності, коледжанських та регіональних конференціях та про підсумки Днів науки-2017 доповіла завідувач навчально-методичного кабінету Хохлова О.І. За підсумками обговорення методична рада прийняла рішення розширити у 2017-2018 н.р. терміни проведення Днів науки з лютого по квітень та провести регіональну студентську конференції «Крок у науку» на рівні обласної Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а.

    Методист Прилєпська С.І. ознайомила присутніх з результатами перевірки методичного забезпечення оцінювання залишкових знань студентів у формі комплексних контрольних робіт з навчальних дисциплін.

    Також було внесено доповнення до Правил призначення і виплати стипендій у ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» та затверджено пакети комплексного державного екзамену зі спеціальностей «Економіка підприємства», «Бухгалтерський облік», «Товарознавство та комерційна діяльність»

Категорія: Методична рада | Додав: Admin (25.05.2017)
Переглядів: 173 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]