Головна » Статті » Викладачам » Методична рада

Засідання методичної ради Рубіжанського політехнічного коледжу від 29.01.2015

ПРОТОКОЛ

29.01.2015 р.                                  м. Рубіжне                                       № 3                                        

 

засідання методичної ради ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»

Голова:  Ковнір Л.І.

Секретар:  Прилєпська С.І.

 

Присутні: Білоус О.В., Болотін О.В., Водолазська І.Г., Денисенко В.М., Ліннік Л.О., Мещеряков І.Ю., Нєскородєва Н.О., Проскурніна І.М., Руда О.О., Святошенко О.О., Скрипник А.Г., Стеценко І.А., Тарасенко О.І., Усачова О.М., Фомичова М.В., Хохлова О.І.

 

Відсутні: Вітовська І.А., Демченко Н.А., Ковнір О.М., Турійов А.М.

Порядок денний:

1. Організаційно-педагогічна структура, форми та методи соціальної адаптації студентів РПК ЛНУ

         Доповідач: Ковнір Л.І., заступник директора з навчально-виробничої роботи

2. Про результати роботи циклових комісій з оновлення наскрізних програм з практики та наповнення навчально-методичного комплексу з практичної підготовки студентів.

         Доповідач: Ковнір О.М., методист

3. Узагальнення досвіду викладачів, які атестуються на вищу категорію у 2015 р.

         Доповідач: Прилєпська С.І., методист

 

1.СЛУХАЛИ:

Ковнір Л.І., доповідь додається

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Прийняти доповідь Ковнір Л.І. до відома.

2. Урізноманітнити форми та види адаптаційної роботи зі студентами-першокурсниками.

                            Відповідальні: завідувачі відділень

2. СЛУХАЛИ:

Ковнір О.М., доповідь додається

 

ПОСТАНОВИЛИ:

         1. Продовжити роботи циклових комісій з оновлення наскрізних програм з практики та наповнення навчально-методичного комплексу з практичної підготовки студентів. Заслухати питання на засіданні методичної ради 2015-2016 н.р.

                            Відповідальні: голови циклових комісій

3. СЛУХАЛИ:

Прилєпську С.І., яка ознайомила з узагальненням досвіду роботи викладачів, які атестуються у 201 р. на присвоєння або відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «викладач-методист», «старший викладач»: Бєлякової Я.В., Буряк Н.В., Григор’єва О.С., Кармазіної З.І., Рудої О.О., Святошенко О.О., Стеценко І.А., Фомичової М.В. Протягом декількох років викладачі працювали над певними методичними проблемами, досягли відповідних результатів у своїй роботі, їхні досягнення представлені у методичних розробках занять, навчально-методичних посібниках, розробках позааудиторних заходів, дидактичних матеріалах. Про результати своєї роботи викладачі доповідали на засіданнях циклової комісії, на заняттях школи підвищення педагогічної майстерності, навчально-методичних семінарах. Узагальнення досвіду роботи викладачів представлено у таблиці (Додаток 1). Навчально-методичні матеріали представлено до методичного кабінету.

 

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Узагальнити досвід роботи викладача української мови та літератури, спеціаліста першої категорії Бєлякової Я.В. з проблеми «Активізація пізнавальної діяльності студентів на заняттях української мови та літератури» та рекомендувати до використання викладачами коледжу.

2. Узагальнити досвід роботи викладача іноземної мови, спеціаліста першої категорії Буряк Н.В. з проблеми «Розвиток комунікативної компетенції за допомогою інноваційних технологій у процесі вивчення іноземної мови» та рекомендувати до використання викладачами коледжу.

3. Узагальнити досвід роботи викладача математики, спеціаліста першої категорії Григор’єва О.С. з проблеми «Використання методів аналогій при вивченні математики» та рекомендувати до використання викладачами коледжу.

4. Узагальнити досвід роботи викладача спецтехнологічних дисциплін, спеціаліста вищої категорії Кармазіної З.І. з проблеми «Формування у студентів професійної компетентності  за рахунок використання інноваційних технологій навчання при викладанні спецдисциплін» та рекомендувати до використання викладачами коледжу.

5. Узагальнити досвід роботи викладача електротехнічних дисциплін, спеціаліста вищої категорії Рудої О.О. з проблеми «Використання програм схемотехнічного моделювання при викладанні електротехнічних дисциплін» та рекомендувати до використання викладачами коледжу.

6. Узагальнити досвід роботи викладача товарознавчих дисциплін, спеціаліста вищої категорії Святошенко О.О. з проблеми «Використання активних методів навчання при вивчення спеціальних товарознавчих дисциплін» та рекомендувати до використання викладачами коледжу.

7. Узагальнити досвід роботи викладача хімії, спеціаліста першої категорії Стеценко І.А. з проблеми «Інноваційні підходи при викладанні хімії» та рекомендувати до використання викладачами коледжу.

8. Узагальнити досвід роботи викладача фізики, спеціаліста вищої категорії Фомичової М.В. з проблеми «Підвищення якості знань студентів засобами ІКТ» та рекомендувати до використання викладачами коледжу.

9. На засіданнях циклових комісій розглянути досвід, рекомендований до впровадження, та можливості його використання на заняттях викладачів циклової комісії.

                                      Термін: до 01.06.2015 р.

                                      Відповідальні: голови ЦК

 

Голова методичної ради                                                      Л.І. Ковнір

Секретар                                                                               С.І. Прилєпська

 

 

 

 

Категорія: Методична рада | Додав: Admin (07.12.2015)
Переглядів: 433 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]