Головна » Статті » Викладачам » Методична рада

Засідання методичної ради Рубіжанського політехнічного коледжу від 19.11.2013
   19 листопада 2013 року на другому засіданні методичної ради розглядалися наступні питання: про підвищення кваліфікації викладачів коледжу; про якість навчально-методичного забезпечення курсового та дипломного проектування; про підготовку студентів коледжу до участі у конференціях, конкурсах, олімпіадах у 2013-2014 н.р.; про затвердження оргкомітету ІХ регіональної студентської наукової конференції.
    У своєму виступі Прилєпська С.І., методист коледжу, доповіла що підвищення кваліфікації викладачів коледжу відбувається відповідно до Типового положення про атестацію один раз на п’ять років, а також відповідно до нового положення про підвищення кваліфікації викладачів. Цього року підвищення кваліфікації повинні пройти 8 викладачів коледжу, 2 методисти та 1 заступник директора. Методичним кабінетом коледжу розроблено необхідні документи та надано методичну допомогу при складанні індивідуальних планів підготовки.
    З другого питання слухали Хохлову О.І., методиста, яка розповіла про зміни у методичному забезпеченні курсового та дипломного проектування та про його якість. Заслухавши й обговоривши доповідь методична рада прийняла постанову:
    1. Доопрацювати  методичні рекомендації  до КП за темою «Відділення діагностування» у загальній і графічних частинах зі спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».  
Відповідальний: Бездоля Л.В., голова циклової комісії  спецавтомеханічних дисциплін
Термін: до 20.01.2014р.
    2. Переробити інструктивно-методичний посібник до курсової роботи з дисципліни «Планування та організації діяльності підприємства» зі спеціальності «Економіка підприємства».
Відповідальний: Тарапат Т.Д., викладач ЦК економічних дисциплін
Термін: січень 2014 р.
    3. Продовжити вдосконалення тематики дипломних проектів з програмування у зв'язку зі змінами у стандартах освіти спеціальності «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»
Відповідальний: Проскурніна І.М., голова ЦК комп’ютерних дисциплін
Термін: постійно
    4. Знайти бази практик для виконання науково-дослідницьких курсових і дипломних проектів спеціальності «Виробництво високомолекулярних сполук».
Відповідальні: Ковнір Л.І., заст. директора з навчально-виробничої роботи, Кармазина З.І., голова ЦК спецтехнологічних дисциплін
Термін: січень 2014 р.
    5. Розробити методичні посібники до виконання ДП за новими темами зі спеціальності «Виготовлення виробів і покриттів із полімерних матеріалів»
Відповідальний: Боцман Н.В., викладач ЦК спецтехнологічних дисциплін
Термін: 20.06.14р.
    6. Розширити список підприємств – баз практики зі спеціальності «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості» для виконання ДП за темами  «Обладнання нафтопереробної промисловості»
Відповідальні: Ковнір Л.І., заст. директора з навчально-виробничої роботи, Скрипник А.Г. – голова ЦК загальнотехнічних та спецмеханічних дисциплін
Термін: потягом 2014 р.
    7. Розробити методичні посібники до виконання КП за новими темами.
Відповідальний: Гайдаш Л.І., викладач ЦК хіміко-технологічних дисциплін
Термін: 20.01.14р.
    8. Продовжувати роботу щодо виконання КП і ДП за реальними темами.
Відповідальний:  Рощіна Т.О., голова ЦК спецелектротехнічних дисциплін   
Термін: потягом 2014 р.
    9. Завершити розроблення посібників з виконання ДП зі спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»
Відповідальний: Болотін О.В., голова ЦК будівельних дисциплін
Термін: 15.02.2014 р.
    10. Розглянути введення в навчальні плани підготовки за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» другого курсового проекту з дисципліни «Технологія і організація будівельного виробництва»
Відповідальний: Водолазська І.Г., заступник директора з навчальної роботи
Термін: до 15.01.2014 р.
    Крім того методична рада ухвалила плани підготовки студентів коледжу до участі в олімпіадах та різноманітних наукових заходах на рівні циклової комісії, коледжу, області. Також було затверджено оргкомітет ІХ регіональної наукової студентської конференції.

Категорія: Методична рада | Додав: yulyya (25.11.2013)
Переглядів: 484 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]