Головна » Статті » Викладачам » Педагогічна рада

Засідання педагогічної ради Рубіжанського політехнічного коледжу від 10.01.2017

Протокол №4

Протокол засідання педагогічної ради Рубіжанського політехнічного коледжу від 10.01.2017

Голова: Горелік В.О.

Секретар: Куліш М.М.

Присутні: 63

Відсутні:  21

Порядок денний:

1. Конструювання оптимального культурно-освітнього середовища в академічній групі як умова її успішної адаптації до умов навчання.

                                               Доповідач: заступник директора з ВР Вітовська І.А.

2. Стан фізично-оздоровчої роботи зі студентською молоддю та завдання для її покращення.

                                                Доповідач: керівник фізичного виховання Тулєнцов О.В.

3. Затвердження акредитаційних матеріалів зі спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж».

                                               Доповідач: заступник директора з НР Водолазська І.Г.

4. Затвердження  голів екзаменаційних (кваліфікаційних) комісій з установлення відповідності рівня освітньої підготовки кадрів до вимог освітньо-професійної програми та присвоєння їм кваліфікації за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст у ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» на 2017 рік.

                                               Доповідач: заступник директора з НР Водолазська І.Г.

5. Затвердження стандартів вищої освіти ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

Доповідач: заступник директора з НР Водолазська І.Г.

6. Затвердження Положення про порядок створення та організацію роботи екзаменаційної комісії у ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

Доповідач: заступник директора з НР Водолазська І.Г.

УХВАЛИЛИ:

            З першого питання:

  • Прийняти інформацію Вітовської І.А. до відома.

З другого питання:

  • Прийняти доповідь Тулєнцова О.В. до відома.

            З третього питання:

  • Затвердити акредитаційні матеріали зі спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж».

            З четвертого питання:

  • Затвердити голів екзаменаційних (кваліфікаційних) комісій з установлення відповідності рівня освітньої підготовки кадрів до вимог освітньо-професійної програми та присвоєння їм кваліфікації за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст у ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» на 2017 рік.

З п’ятого питання:

  • Затвердити стандарти вищої освіти вищого навчального закладу (ОКХ, ОПП, ЗД) зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»
  • Затвердити варіативні частини галузевих стандартів вищої освіти (ОПП, ЗД) зі спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

З шостого питання:

Затвердити Положення про порядок створення та організацію роботи екзаменаційної комісії у ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»

Категорія: Педагогічна рада | Додав: Admin (13.01.2017)
Переглядів: 470 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]