Головна » Статті » Викладачам » Педагогічна рада

Засідання педагогічної ради Рубіжанського політехнічного коледжу від 23.06.2011

Порядок денний

 

1.     Про виконання рішень педагогічної ради коледжу у 010-2011н.р. Доповідач: Хортів С.І.

2.     Про підсумки державної атестації студентів коледжу та завдання щодо підвищення якості підготовки випускників. Доповідач: Прилєпська С.І.

3.     Про готовність до акредитації спеціальностей та атестації робочих професій у 2012р.

 

Проект постанови

 

По першому питанню

1.     Прийняти інформацію Хортіва С.І., голови педагогічної ради, про виконання рішень педагогічної ради у 2010-2011н.р. до відома.

2.     Продовжити роботу над виконанням рішень педагогічної ради у 2011-2012н.р.

3.     Включити в плани роботи на наступний рік питання, пов’язані з виконанням рішень педагогічної ради.

По другому питанню

1.     Затвердити звіти голів ДКК про підсумки державної атестації 2011 року.

2.   Підвищити якість знань та вмінь студентів відповідно вимог технічного креслення при вивченні відповідних дисциплін, а також володіння програмою АВТОКАД. Відповідальні: Скрипнік А.Г., голова ЦК.

3.     Проаналізувати економічну складову дипломних проектів та привести її у відповідність до реалій сучасної економіки.

 Відповідальні: Тарапат Т.Д., голови випускаючих ЦК.

4.   У планах роботи ЦК на наступний навчальний рік включити питання ДП та розглядати їх як в організаційному аспекті, так і в методичному. Відповідальні: голови випускаючих ЦК.

По третьому питанню

1.     Визнати роботу колективу коледжу з акредитації та атестації задовільною.

2.     Проаналізувати роботу ЦК з акредитації спеціальностей та розробити заходи щодо усунення недоліків та підвищення якості роботи. Відповідальні: голови ЦК.

3.    Зав.відділенням з підготовки робітничих професій проаналізувати роботу відділеня, усунути недоліки, які були виявлені під час проведення атестації. Відповідальні: Мостовий В.П.

4.     Відповідально підходити до оформлення та перевірки оформлення і змісту робіт. Відповідальні: керівники КП, ДП, практики.

5.   Усунути недоліки у формуванні методичного забезпечення спеціальностей, приділивши особливу увагу в першу чергу якості навчально-методичних комплексів та відповідності НМК вимогам ОПП.

6.     Звернути особливу увагу на якісні показники підготовки молодших спеціалістів за всіма спеціальностями та проводити системний аналіз щодо відповідності цих показників умовам ліцензування. Відповідальні: голови ЦК.

Категорія: Педагогічна рада | Додав: Admin (19.12.2011)
Переглядів: 850 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]