Головна » Статті » Викладачам » Педагогічна рада

Засідання педагогічної ради Рубіжанського політехнічного коледжу від 27.10.09

Порядок денний

 

1.   Про моніторинг якості роботи викладацького складу та кадрову політику коледжу. Доповідач: Прилєпська С.І.

2.   Про хід виконання Програми розвитку Рубіжанського навчально-виробничого комплексу на 2009-2014рр. у 2009році.

     Доповідач: Хортів С.І.

3.  Про внесення до Книги Пошани. Доповідач: Вітовські І.А.

 

Постановили:

 

1.    Продовжити роботу з формування якісного кадрового складу педагогічних працівників, забезпечення пріоритетного зростання педагогічних кадрів вищої кваліфікації.

2.     Кадрову політику в коледжі спрямувати відповідно до сучасних вимог ліцензування та акредитації.

3.    Спрямувати методичну роботу в коледжі та циклових комісіях на розвиток педагогічного потенціалу викладачів, забезпечення ними використання інноваційних технологій у навчальному процесі, розвиток самоосвіти.

4.     Вважати роботу з виконання Програми розвитку навчально-виробничого комплексу на 2009-2014рр. у 2009році задовільною.

5.     Розглянути на засіданнях ЦК питання про можливість застосування методик дистанційної освіти у навчальному процесі на денній та заочній формах навчання та провести засідання методичної ради з цього питання. Відповідальні: голови ЦК, Прилєпська С.І,, заступник директора з НР.

6.   Скласти річний план на 2010р. видання навчальних посібників на базі видавничого центру ЛНУ. Відповідальні: голови ЦК, Прилєпська С,І,, заступник директора з НР.

7.   Розробити критерії та показники ефективності всіх видів практик, провести опитування серед студентів, викладачів та роботодавців щодо якості проведення практик (технології, процедури та правил організації та проведення), узагальнити результати моніторингу. Заслухати виконання цього питання на засіданні педагогічної ради у жовтні 2010р. Відповідальні: Ковнір О.М., заступник директора з НВР.

8.     Розробити програму дій щодо співпраці адміністрації та органів студентського самоврядування. Посилити увагу до впровадження дієвих форм студентського самоврядування у коледжі. Відповідальний: Вітовські І,А,, заступник директора з ВР.

9.     Розглянути питання ліцензування за робітничими спеціальностями у 2011році.

10. Занести  студентів Добронос Р. (гр..ЕД06А) та Кунченко О. (гр..КД06) до Книги Пошани за активну участь у третьому трудовому семестрі.

Категорія: Педагогічна рада | Додав: Admin (19.12.2011)
Переглядів: 544 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]