Головна » Статті » Викладачам » Педагогічна рада

Засідання педагогічної ради Рубіжанського політехнічного коледжу від 28.04.2011

Порядок денний

 

1.     Організація самостійної роботи студентів в умовах модульної системи організації навчального процесу. Доповідач: Прилєпська С.І.

2.     Різне

 

Проект постанови

 

1.     Визнати роботу педагогічного колективу коледжу з організації самостійної роботи студентів задовільною.

2.     Привести методичне забезпечення СРС до вимог нових стандартів та діючих нормативних документів. Відповідальні: голови ЦК. Термін: до 30.06.2011р.

3.     Удосконалювати та урізноманітнювати форми СРС відповідно до положень особисто зорієнтованого навчання та практичного аспекту навчання. Активніше впроваджувати інформаційні технології при організації СРС.

4.     Внести до планів роботи навчального закладу проведення заходів методичного характеру з проблем організації СРС у коледжі. Відповідальна: Прилєпська С.І. Термін: до 25.05.2011р.

5.     Цикловим комісіям приділяти більше уваги розгляду СРС не тільки в організаційному, але й в методичному аспекті. Внести цей пункт в плани робіт на наступний навчальний рік. Відповідальні: голови ЦК. Термін: до 25.05.2011р.

6.     Цикловій комісії спец автомеханічних дисциплін рекомендувати обрати на наступний навчальний рік методичну проблему організації СРС

7.     Рекомендувати кандидатуру Овчіннікова Д., студента гр..ЕПД10 на призначення стипендії президента України.

Категорія: Педагогічна рада | Додав: Admin (19.12.2011)
Переглядів: 576 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]