Головна » Статті » Викладачам » Педагогічна рада

Засідання педагогічної ради Рубіжанського політехнічного коледжу від 28.12.09

Порядок денний

 

1.     Про взаємозв’язок теоретичного та практичного навчання як запорука якісної підготовки майбутніх фахівців. Доповідач: Ковнір О.М.

2.     Про організацію та перспективи роботи спортивного клубу коледжу щодо залучення студентської молоді до занять фізичною культурою та спортом. Доповідач: Нєскородєва Н.О.

 

Постановили:

 

1.   Під час проведення теоретичних занять з фахових дисциплін головну увагу приділяти теоретичним питанням, які відпрацьовуються на практичних та лабораторних заняттях та знаходять подальше практичне використання на діючих підприємствах та в установах. Відповідальні: голови ЦК, викладачі фахових дисциплін.

2.   Запрошувати висококваліфікованих спеціалістів з установ та підприємств до читання лекцій та занять з питань, тісно повязаних з використанням отриманих теоретичних знань у практичній роботі.

3.  Ширше використовувати зв’язки з підприємствами для проведення навчальних та ознайомчих практик (проведення екскурсій, використання матеріальної бази підприємств, залучення фахівців до проведення практик). Відповідальні: Ковнір О.М., керівники практик

4.   Залучати фахівців з підприємств до проведення захисту звітів з технологічної та переддипломної практик. Відповідальні: Ковнір О.М., керівники практик

5.    Визнати роботу спортивного клубу структурного підрозділу ЛНУ у РПК задовільною.

6.    Приділяти більше уваги пропаганді здорового способу життя, залучати студентів до систематичних занять фізичною культурою та спортом як на заняттях, так і у поза аудиторний час.

7.    Під час підготовки та проведенні занять з фізичної культури та фізичного виховання більше уваги приділяти студентам підготовчої групи, ширше використовувати диференційовані та індивідуальні форми та методи навчання.

Категорія: Педагогічна рада | Додав: Admin (19.12.2011)
Переглядів: 583 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]