Головна » Статті » Викладачам » Педагогічна рада

Засідання педагогічної ради Рубіжанського політехнічного коледжу від 30.01.2018

ПРОТОКОЛ №6

30.01.2018р.                                м.Рубіжне                                             

 засідання педагогічної ради ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є.Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»

Голова: Горелік В.О.

Секретар: Куліш М.М.

Присутні: 58

Відсутні: 28

Порядок денний:

1. Про затвердження освітніх програм «Економіка підприємства» спеціальності 051 «Економіка», «Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

                Доповідач: Прилєпська С.І. ., в.о. заступника директора з навчальної роботи

2. Про підсумки самоаналізу та затвердження акредитаційних справ спеціальностей «Економіка підприємства», «Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд»

               Доповідачі: Денисенко В.М., завідувач відділенням електроенергетики та

                                     комп’ютерної інженерії

                                     Прилєпська С.І., в.о. заступника директора з навчальної роботи

3. Про затвердження кандидатур випускників спеціальності «Харчові технології» («Виробництво харчової продукції») на нагородження відзнаками коледжу

            Доповідач: Ліннік Л.О., завідувач відділенням хімічних та харчових технологій

 

1.СЛУХАЛИ: Прилєпську С.І., в.о. заступника директора з навчальної роботи, яка звітувала про затвердження освітніх програм «Економіка підприємства» спеціальності 051 «Економіка», «Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

ПОСТАНОВИЛИ:                                           

1. Затвердити освітні програми «Економіка підприємства» спеціальності 051 «Економіка», «Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

 

2.СЛУХАЛИ: Прилєпську С.І., в.о. заступника директора з навчальної роботи та Денисенко В.М., завідувач відділенням електроенергетики та комп’ютерної інженерії, які звітували про підсумки самоаналізу та затвердження акредитаційних справ спеціальностей «Економіка підприємства», «Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд»

ПОСТАНОВИЛИ:                                           

1. Визнати підсумки самоаналізу спеціальностей «Економіка підприємства», «Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» за межакредитаційний період задовільними.

2. Затвердити акредитаційні справи спеціальностей «Економіка підприємства», «Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд».

 

3.СЛУХАЛИ:  Ліннік Л.О., завідувачку відділенням хімічних та харчових технологій, яка доповіла  про затвердження кандидатур випускників спеціальності «Харчові технології» («Виробництво харчової продукції») на нагородження відзнаками коледжу

ПОСТАНОВИЛИ:                                           

1. Затвердити кандидатури випускників спеціальності «Харчові технології» («Виробництво харчової продукції») на нагородження відзнаками коледжу.

 

Голова педагогічної ради                                               В.О. Горелік

Секретар                                                                           М.М. Куліш

Категорія: Педагогічна рада | Додав: Admin (17.09.2018)
Переглядів: 33 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]